درباره آباژور

نوشته شده توسط k22 2019/05/05 14:59:08 0 نظرات

آباژور


آباژورها می توانند نورپردازی-دیزاین و حتی نگاه و نگرش مارا نسبت به محیط اطرافمان تغییر دهند و دنیای مارا دگرگون و متحول سازند لذا توجه به استفاده از روشنایی های از این قبیل قابل توجه می باشد و چه بهتر است که به آنها هم اهمیت بیشتری قایل شویم و دنیای اطرافمان را متفاوت با دیگران بسازیم.

اجزای انواع آباژور شامل چندین قطعه اصلی و فرعی می شوند: لامپ، کلاهک، بدنه و سیم برق جزو اجزای اصلی و هارپ، سرپیچ لامپ، قفل هارپ، لبه گلدانی، گردن بدنه، لوله نای شکل و پایه جزو اجزای فرعی هستند. در آباژورهای ایستاده معمولا بدنه طول بلندتری دارد.

انواع آباژورها:
نوع آباژورها زیاد میباشد مثلا باری اتاق خواب رومیزی متوسط استفاده می شود و برای سالنها از نوع آباژورهای ایستاده و کنارسالنی استفاده می شود.دراتاق کودکان می توانید از مدل های عروسکی و کودکانه با کلاهک های نقاشی شده ،متفاوت و زیبا استفاده کنید.

آباژورها می توانند نورپردازی-دیزاین و حتی نگاه و نگرش مارا نسبت به محیط اطرافمان تغییر دهند

معایب آباژور:
بزرگترین معایب این نوع از آباژورها می توانیم به کم شدن هزینه ی برق و صرفه جویی در هزینه برق و کم شدن هزینه یدرمان چشمانمان از پرتوهای روشنایی مضرر اشاره کرد.

محاسن آباژورها:
محاسنی که دارد در میان سالگی و کهولت سن نیاز کمتری به دکتر و چشم پزشکی پیدا خواهیم کرد و از نظر اقتصادی می توانیم کمک شایانی به توسعه کشورمان ایران عزیز داشته باشیم و با بهینه مصرف کردن برق به صادرات آن کمک کنیم و ارز حاصل از صادرات کمک به شکوفایی کشورمان کنیم و بتوانیم در زمان پیک مصرف کارخانجات و صنایع ما به فعالیت خودشان ادامه دهند و رشد و شکوفایی را برای ایران عزیزمان بهمراه بیاوریم.

نوع آباژورها زیاد میباشد مثلا باری اتاق خواب رومیزی متوسط استفاده می شود و برای سالنها از نوع آباژورهای ایستاده

خواص آباژورها:
یکی از عمده ترین خواص آنها می تواند به سلامتی در چشمانمان کمک کند و آسیب های کمتری نسبت به روشنایی های غیر استاندارد داشته باشد و دیگر اینکه از سردردهای مکرر جلوگیری نماید چون داشتن روشنایی سالم می تواند آرامش بخش محیط باشد و محیطی آرام و دلپذیر را برای خانواده ما به همراه داشته باشد بجز سلامتی می توان به بعد مادی آن هم توجه داشت که در اقتصاد خانوادگی مان هم صحیح اندیشیده ایم.
اگر تا به امروز به این نکته های مهم توجه نداشتیم تقصیر از ما نبوده اما اگر از این پس نتوانیم درست تصمیم بگیریم در شیوه صحیح و استفاده از وسایل مهم و اساسی حتما تقصیر از ماست و مقصر واقعی خودمان هستیم که نه سلامت خوبی را اندیشیده ایم برای خودمان و محیط اطرافمان و هم نتوانسته ایم اقتصادی بیاندیشیم.

استفاده آباژور در اقصا نقاط جهان:
در تمامی کشورهای توسعه یافته امروزه استفاده صحیحی از انواع روشنایی هایی که هم اقتصادی باشند و هم به سلامت ما کمک کنند مهم می باشد.استفاده از روشنایی ها در کشورهای توسعه یافته کاملا مرسوم می باشد و جز انتخابهای صحیح و اصولی «ها محصوب می گردد و حتی در نوع انتخاب آنها رقابت زیادی وجود دارد.

پیشینه استفاده از آباژور:
در چین باستان از فانوس ها و نوعی پوشش در روشنایی ها استفاده می گردیده که از تابش مستقیم نور به چشم جلوگیری کند.
می توانیم چینی هارا یکی از قدیمی ترین مصرف کنندگان این نوع از آباژور ها نامید.


    کادوهات تمام تلاشش را میکند تا زیباترین و با کیفیت ترین استند ها و آباژور ها را در اختیار مشتریان خوش سلیقه و خوش ذوق خود قرار دهد.

www.k2hot.com
 

 

 

ارسال یک نظر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات