نمایش:
مرتب کردن براساس:

کلکسیونی

کلمه کلکسیونی می توان به معنای اشیایی که کمیاب و متعلق به زمان های گذشته مخصوصا اگر با هنر آمیخته شده باشند اطلاق داده می شود و از جذابیت های بی نظیری برخوردارند.کلکسیونر بازان بیشتر علاقمند هستند به جمع آوری محصولات و یا اشیا قدیمی.

انواع

انواع مجموعه داران که کلکسونر داران می نامند علاقمندند به جمع آوری مثلا تمبر به مجسمه های قدیمی تابلوهای نقاشی و یا اشیا کمیاب و بی نظیری مانند انواع فسیل ها و سنگ های قیمتی و ظروف قدیمی ظروف مسی و برنجی قلم زنی و ...

تاریخ

تاریخ درواقع بیانگر قدمت منابع جمع اوری شده و یکی از نکته های مهم در ارزشگزاری مجموعه های کلکسیونی می باشند از دیرباز شاهان و سلاطین کشورها و صاحب منسبان علاقه ی خاصی به جمع آوری و خرید فروش این اجناس کمیاب بودند.

مبنای ارزشگزاری

مبنای ارزشگزاری اجناس کلکسیونی بستگی به قدمت اصالت مکان تولید و کار هنری ایجاد شده و اینکه غیر تشابه داشتن محصول و کمیاب بوده آن و ... تاثیر گزار بوده لذا کارشناسان خبره ای هستند که ارزشگزاری انها را به عهده می گیرند و قیمت گزاری می نمایند.

دلایل ارزشمندی

یکی از مهمترین دلایل ارزشمندی این محصولات نایاب بودن و غیر تشابه داشتن این نوع محصولات می باشند هر انقدر محصول کلکسیونی نایاب تر و صیل تر باشد ارزشمندتر خواهد بود و هر چه از قدمت بالاتری برخوردار باشد بر ارزش آنها افزوده می گردد به همین دلیل یک مال کلکسیونی دایما ارزش افزوده ایجاد می نماید.

تاثیرات

اجناس کلکسونی یادآور گذشته و جز یکی از مستندات گذشته محصوب می گردند و تاثیر بسزایی در محیط اطرافمان می گزارند و انسان ها را به گذشته بر می گردانند در بعضی از اوقات مایه افتخار وفخرفروشی یک ملت و یا صاحبان این نوع اجناس نسبت به دیگران می گردند لذا دارندگان این محصول از اقشار مختلف هر جامعه ای می باشد.به دلیل گران بودن این محصولات نسبت به محصولات معمولی دیگر بیشتر در اعیان و صاحب منسبان و مرفهین جامعه می باشند و خرید و فروش این محصولات بین انها رواج فراوانی دارد

محل عرضه

از گذشته محل عرضه اجناس کلکسیونی در گالری ها و مغازه های لوکس در بعضی از نقاط هر شهری بوده دو بعضی از کشورهای پیشرفته در گالری های بزرگ و کمپانی های حراجی های بزرگ به صورت کاملا حرفه ای به خرید و فروش کلکسیونی ها پداخته و می پردازند.

کادوهات

کادوهات توانسته بهترین و قابل دسترس ترین این محصولات گران بها را جمع آوری نموده و برای شما عزیزان در دسترس قرار داده تا شما بزرگواران بتوانید آنها را تهیه و در محیط های کاری دفتری و منازل خود از انها استفاده نموده و بخشی از تاریخ را با خود به همراه داشته باشید و اینکه اجناس کلکسیونی می توانند بهترین هدیه و کادو باشند ، ما می توانیم آنها را به عزیزانمان پیشکش نماییم تا بعد از گذشت سال ها از قدمت تاریخی انها به نام ما ماندگار شود و نسل های بعدی هم از ما یادی کنند.بیاییم صحیح اندیشی را پیشه کنیم و خاطرات خوبی را برای یکدیگر به جا بگزاریم.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات