قوانین خرید از سایت

کلیه سفارشاتاز طریق ایمیل به مشتریان محترم خواهد رسید و k2hot  نهایت دقت را دارد تا تمام سفارشات ثبت شده ارسال و تحویل مشتریان محترم قرار میگیرد، اما در صورتی که بعد  از ثبت سفارش و یا پرداخت وجه موجودی کالا به اتمام برسد k2hot حق لغو کردن آن و استرداد وجه سفارش به کاربر را دارد و این موضوع بدون اطلاع قبلی برای k2hot محفوظ خواهد بود در اینصورت مشتری میتواند به جای به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین نماید که در غیر اینصورت برای لغو سفارش مبلغ آن حداکثر ظرف مدت 24 ساعا (بیست و چهار) ساعت فقط به شماره حسابی که با آن خریده شده بود واریز خواهد شد.

برای سفارشی که تحویل گیرنده شخص دیگری است و یا به صورت هدیه می باشد و مبلغ سفارش قبل پرداخت شده است لازم است تحویل گیرنده کارت شناسایی (کارت ملی) همراه داشته باشد. همچنین در صورت اطلاعات ناقص و اشتباه سفارش قابل پییگیری نخواهد بود. ضمنا پس از ثبت سفارش امکان هیچ گونه تغییری در اطلاعات آن برای کاربر وجود ندارد و در غیر اینصورت آن سفارش کنسل و مشتری باید سفارش جدید ثبت نماید.


این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات