شرایط و قوانین


با تشکر از انتخاب شما از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین k2hot است .

         لطفا آن را به دقت مطالعه فرمائید.   (سپاسگزاریم)


ایجاب و قبول سفارش: 

امکان ثبت سفارش در k2hot در طول هفته میسر خواهد بود حتی در روزهای تعطیل و کلیه سفارشات ارسال میگردد.

کلیه سفارشات شما از طریق ایمیل به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید و k2hot نهایت دقت را دارد تا تمام سفارشات ثبت شده ارسال و تحویل مشتریان محترم قرار گیرد اما در صورتی که بعد از ثبت سفارش ویا پرداخت وجه موجودی کالا به اتمام برسد k2hot حق لغو کردن آن و استرداد وجه سفارش به کاربر را دارد و این موضوع بدون اطلاع قبلی برای k2hot محفوظ خواهد بود در اینصورت مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین نماید که در غیر اینصورت برای لغو سفارش مبلغ آن حداکثر ظرف مدت 24 (بیست و چهار ) ساعت فقط به شماره حسابی که با آن خرید شده بود واریز خواهد شد.

برای سفارشی که تحویل گیرنده شخص دیگری است و یا بصورت هدیه می باشد و مبلغ سفارش قبلا پرداخت شده است لازم است تحویل گیرنده کارت شناسایی (کارت ملی) همراه داشته باشد همچنین در صورت اطلاعات ناقص و اشتباه سفارش قابل پیگیری نخواهد بود 

ضمنا پس از ثبت سفارش امکان هیچ گونه تغییری در اطلاعات آن برای کاربر وجود ندارد و در غیر اینصورت آن سفارش کنسل و مشتری باید سفارش جدید ثبت نماید.


زمان ارسال کالا

زمان ارسال کالا برای تهران 24 ساعت و برای شهرستانها 72 می باشد


ضمانت برگشت کالا

به دلایل زیر ممکن است کالا مرجوع شود


***مطابقت نداشتن کالا با سفارش مشتری***

***آسیبدیدگی کالا***

***درج آدرس اشتباه از جانب مشتری در سایت***


***عدم تایید هویت تحویل گیرنده موقع تحویل سفارش***


***انصراف و یا تغییر در سغارش توسط مشتری***


***مغایرت کالا با محصول سفارش داداه شده***


ضمانت مسِولیت پذیری کالا

مسیولیت کالا تا زمان تحویل به خریدار بر عهده ی کادوهات میباشد، خریدار در زمان تحویل حتما از سلامت کالا مطمعن شود سپس تحویل بگیرد ، پس از تحویل کالا مسیولیت کالا برعهده ی خریدار می باشد.


محل تحویل کالا

کالا به آدرس ثبت شده توسط خریدار (درسایت) ارسال خواهد شد.

در صورت تمایل به تغییر آدرس گیرنده قبل از ارسال با پشتیبانی به شماره های زیر  021.88476765 و 09124408393 تماس حاصل فرمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات