راهنمای خرید

کلیه سفارشات شما از طریق ایمیل به مشتریان محترم خواهد رسید و k2hot نهایت دقت را دارد تا تمام سفارشات ثبت شده ارسال و تحویل مشتریان محترم قرار گیرد اما در صورتی که بعد از ثبت سفارش ویا پرداخت وجه موجودی کالا به اتمام برسد k2hot حق لغو کردن آن و استرداد وجه سفارش به کاربر را دارد و این موضوع بدون اطلاع قبلی برای k2hot محفوظ خواهد بود در اینصورت مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین نماید که در غیر اینصورت برای لغو سفارش مبلغ آن حداکثر ظرف مدت 24 (بیست و چهار ) ساعت فقط به شماره حسابی که با آن خرید شده بود واریز خواهد شد.

رای سفارشی که تحویل گیرنده شخص دیگری است و یا بصورت هدیه می باشد و مبلغ سفارش قبلا پرداخت شده است لازم است تحویل گیرنده کارت شناسایی (کارت ملی) همراه داشته باشد همچنین در صورت اطلاعات ناقص و اشتباه سفارش قابل پیگیری نخواهد بود 

ضمنا پس از ثبت سفارش امکان هیچ گونه تغییری در اطلاعات آن برای کاربر وجود ندارد و در غیر اینصورت آن سفارش کنسل و مشتری باید سفارش جدید ثبت نماید.

مدت زمان ارسال سفارش برای تهران کتر از 24 ساعت/ برای شهرستانها 72 ساعت 

کالا به آدرس ثبت شده توسط خریدار در سایت ارسا خواهد شد، خریدار در زمان تحویل کالای مرسولی از صحت و سلامت آن اطمینان کسب کند سپس تحویل بگیرد. پس از تحویل کالا مسئولیت کالا به عهده خریدار می باشد.

هزینه ارسال در شهر تهران برای خریدهای بیش از 99 هزار تومان فقط بین ساعت 8 الی 15 بعد از ظهر رایگان می باشد، در ساعات دیگر هزینه ارسال کالا به دلیل پیک ترافیک بر عهده خریداران می باشد.

لذه لطفا سعی شود با تماس با پشتیبانی زمان دریافت کالا را بین ساعات 8 صبح الی 15 بعد از ظهر تقاضا نمائید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات