درباره ما

فروشگاه آنلاین صنایع دستی و کادویی  کادوهات 

 

فروشگاه کادوهات با آماده ساختن بستری مناسب در جهت  فروش اینترنتی در حوزه صنایع دستی و کادویی ، امکان دسترسی آسان شما را به محصولات هنری و خلاقانه ایرانی را فراهم می سازد .

معتقدیم  که جایگاه صنایع دستی و هنری ایرانی، در خانه‌های تک تک ما است و نه در موزه‌ها، گالری‌ها و ویترین فروشگاه‌ها  و صنایع دستی ایرانی می تواند از  طریق شبکه‌های گسترده اینترنتی و به‌صورت تخصصی در اختیار کاربران ایرانی و حتی غیر ایرانی قرار بگیرد.

سایت فروشگاهی کادوهات  محصولات هنرمندان ایرانی را با ضمانت اصالت کالا، شناسنامه‌ مشخص، اطلاعات کامل و تصاویر با کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهد تا از میان طیف گسترده از ایده‌های نو و سبک‌های گوناگون، به سبک هنری دلخواهتان دست پیدا ‌کنید.

کادو، Gift

 

معانی کادو در فارسی: آن چیزی که برای بیان دوستی و محبت و تشکر به طرف مقابل داده می شود به آن می توان هدیه و پیشکش گویند.کادو به زبان انگلیسی: گیفت می نامند که به معنی پیشکش هدیه بخشش و کادو می باشد.

 

کادو و هدیه از منظر کادوهات

 

کادو و هدیه را می توان بیانگر عمق احساسات یک نفر به طرف مقابل دانست هدیه ها پل ارتباطی میان جسمو روح انسان ها می باشند و به هم تنیده شدن روح و جسم در میان اشخاص می گردد در واقع هرآنقدر به هدیه ها بیشتر توجه کنیم و در نوع انتخاب آنها بیشتر دقت نماییم می توانیم برای قرن ها و یا بیشتر در خاطرات نسل های بعدی مان ماندگار شویم در حقیقت نوعی روش برای جاودان ماندن خاطراتمان می باشد.بیاییم صحیح اندیشی را پیشه کنیم..

انتخاب و تاثیرات کادو

 

هدیه ها را می توان از موثرترین شیوه برای به هم رساندن انسان ها دانست تاکنون به این نکته اندیشیده اید که وقتی به یک نفر هدیه ای منحصر به فردی هدیه ای می دهیم چقدر نگاهش به شما متفاوت و دگرگون می شود انتخاب هدیه ها انقدر سخت نیست فقط کمی در تهیه ی آنها بیشتر دقت نمایید من باب المثال روزی به یک نفر از بستگان یک گلدان زیبایه سفالی هدیه دادم جالب اینکه بعد از گذشت یک سال هر زمان مرا میبیند می گوید هرموقع بع این گلدان آب می دهم یاد شما می افتم.

نکته این که برای هر شخصی هدیه ای انتخاب نماییم که مورد علاقه و مصرف آن باشد چه بسا محصولی مانند قلم زنی و ... که برای قرن ها ماندگار باشد و با گزشت زمان ارزش افزوده خلق نماید.

انواع هدیه ها Gift

 

هدیه ها و سوغاتی ها از تنوع زیادی برخوردارند اما در کادوهات به بهترین های آنها توجه بیشتری گردیده و برای تمامی سلایق و زایقه ای پاسخی پیدا می شود طرف های مقابل ما می توانند در سنین مختلف و یا از طیف های مختلف جامعه باشند.اما بیاییم هدیه ای به انها پیشکش نماییم که خودشان و هم نسل های بعد از آنها هم دلشان نیاید که از آنها چشم پوشی نمایند و همیشه در چشم و دل آنها بمانیم.

تاریخچه سوغاتی ها

سوغاتی بردن و پیکش ها از زمان های دور رواج داشته و جزو جذابیت های خوب بین اشخاص و اقوام مطرح بوده هدیه دادن به نوعی حیرت انگیز شادی آفرین می باشد،چه شخصی که هدیه را پیشکش می نماید و چه افرادی که دریافت کننده آن می باشند درواقع باغث ارتباط بیشتر بین جوامع فردی و بشری می گردند.لذا می توان از موثر ترین ها در حفظ روابط فردی و اجتماعی از زمان پیدایش انسان ها شمرد.

مستندات با ارزش و باستانی

 

مستندات با ارزشی در زمان های دور موجود می باشد می توان به کتیبه ای باستانی در دوران مصرباستان اشاره کرد که در آن زمان از هر محصولی و یا هر شیا ای برای هدیه دادن دریغ نمی کردند و چه در روم باستان و حتی در زمان های جنگ های صلیبی و سلاطین کهن برای صلح و ثبات هدایایی ارایه می نمودند که باعث قوت بخشیدن بین روابط ملت ها و حکومت ها گردد.

اهمیت آن در عصر امروزی

 

در عصر کنونی هم پیکش ها جز بهترین خاطرات و ابزار محبت بین مردم و شخصیت های مهم سیاسی فرهنگی اجتماعی می باشد.چقدر با ارزش می باشد هدیه هایی از بهترین های صنایع دستی و هنری و با ارزش یک فرهنگ باشد که باعث گسترش فرهنگ ها شود و ملت ها با فرهنگ های یکدیگر بیشتر آشنا گردند.

چه مواقعی هدیه بدهیم

 

درواقع به مناسبت های گوناگون مانند اعیاد تولد های عزیزان یادبودها زنده نگهداشتن یاد و خاطرات مسابقات فرهنگی ورزشی و ... می توان نام برد از همه مهمتر هر زمان می خواهیم به طرف مقابلمان محبت قلبی و میزان علاقمندی خودمان را نشان دهیم هدیه ای با ارزش به آن ارایهمی دهیم  تا به مقدار علاقه مندی ما و اهمیت آن شخص (باریمان) پی ببرد.

آیا پیکش ها و هدیه ها هیجان آورند

 

بله دقیقا درست است از دیدگاه روان شناسان هدیه ها می توانند شادی آفرین باشند لذا باید در زندگی روزمره و محیط اطرافمان به آنها توجه بیشتری گردد مثلا وقتی که شما به یک رستوران وارد می شوید و یک هدیه (خودکار،انعام و ...) به یک کارمند آن رستوران می دهید چقدر آن شخص به شما توجه بیشتری نسبت به دیگران می نماید.بیاییم صحیح اندیشی را پیشه کنیم و خاطرات خوب و شادی آفرینی برای یکدیگر بوجود آوریم.

مشاوره کادوها در تهیه هدیه ها

 

کادوهات توانسته با خط ارتباطی ایجاد شده به شما عزیزان و بزرگواران گرامی مشاوره رایگان داشته باشد ودر انتخاب انواع آنها به هر مناسبتی به شما مشاوره دهند لذا از مشورت هیچ فردی در هیچ فرهنگی و نقطه ای از جهان زیان ندیده و مشاوره ها توانسته اند به بهتر درک کردن مسیله کمک شایانی داشته باشند.

کادوهات آرزوی خاطرات مستحکم و دایمی را برای شما عزیزان آرزومند است

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات