تابلو نقاشی علی دایی

 تابلو نقاشی علی دایی

(زاده 1 فروردین 1348 در اردبیل) سر مربی فوتبال کنونی، بازیکن فوتبال بازنشسته تجارت پیشه و کارآفرین است. بهترین مهاجم و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران و آسیا به شمار می رود. با زدن 109 گل در 149 بازی ملی رکورد بیشترین زده در بازی های ملی فوتبال مردان جهان را بدست آورد.. نقاشی سیاه قلم نوعی از پرطرفدارترین هاست که طرح های زیبای زیادی را خلق می کند.نقاشی سیاه قلم وازه ای است که در میان مردم رواج داشته و منظور از ان استفاده از ذغال و مداد کنته در کشیدن طرح و مخصوصا طراحی چهره می باشد.

مشخصات ظاهری
ابعاد تقریبی
جزییات
سرما/گرما
قالب
مناسبت
مواد تشکیل دهنده
نوع
ارتفاع تقریبی
توضیح(زاده 1 فروردین 1348 در اردبیل) سر مربی فوتبال کنونی، بازیکن فوتبال بازنشسته تجارت پیشه و کارآفرین است. بهترین مهاجم و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران و آسیا به شمار می رود. با زدن 109 گل در 149 بازی ملی رکورد بیشترین زده در بازی های ملی فوتبال مروان جهان را بدست آورد.. نقاشی سیاه قلم نوعی از پرطرفدارترین هاست که طرح های زیبای زیادی را خلق می کند.نقاشی سیاه قلم وازه ای است که در میان عوام رواج داشته و منظور از ان استفاده از ذغال و مداد کنته در کشیدن طرح و مخصوصا طراحی چهره می باشد.
طول
عرض
جنس
تعداد هسته
رشته هنری
رنگ
محل تولید
وزن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال رایگان

این کالا واجد شرایط ارسال رایگان از ساعت 9 صبح الی 3 بعد از ظهر می باشد.

مشاوره

جهت راهنمایی (عضویت،خرید،مشاوره)پشتیبانی از ساعت 8 صبح الی 17 در خدمت شما عزیزان می باشد.

021-88476765

0912-4408393

 

  • تعداد بازدید: 2218
  • مدل کالا: تابلو نقاشی علی دایی
  • موجودی: در انبار
  • 800,000 تومان
این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات