نمایش:
مرتب کردن براساس:

تابلو نقاشی علی دایی

(زاده 1 فروردین 1348 در اردبیل) سر مربی فوتبال کنونی، بازیکن فوتبال بازنشسته تجارت پیشه و کارآفرین ا..

800,000 تومان

تابلو رئالیسم

بنفش رنگ قدرتمندو  از ترکیب رنگ آبی و قرمز است. رنگ بنفش از بیرون به نظرسرد  میرسد اما در ..

285,000 تومان

تابلو رئالیسم 10

ترکیب رنگ های سرد و گرم ، و ایجاد حس رنگین کمانی و نمادهر  هفت رنگ در این تابلو نهفته است. و مو..

285,000 تومان

تابلو رئالیسم 12

صورتی یکی از رویایی ترین رنگ هاست و رنگیست دخترانه، به همراه آرامش. و جز رنگهای سرد است. ..

285,000 تومان

تابلو رئالیسم 14

رنگ سبز نماد آرامش و رنگ بنفش نمادقدرت می باشد. رنگ بنفش از بیرون به نظرسرد  میرسد اما در واقع ..

285,000 تومان

تابلو رئالیسم 3

رنگ نارنجی جز دسته ی رنگهای گرم است و نماد تحرک می باشد و استفتده از رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی خ..

285,000 تومان

تابلو رئالیسم 6

رنگ آبی نماد آرامش، رنگ زرد نماد تفکر و رنگ نارنجی نماد تحرک است. ترکیب این سه رنگ صمیمیت را در فضا ..

285,000 تومان

تابلو رئالیسم 7

رنگ نارنجی جز دسته ی رنگهای گرم است و نماد تحرک می باشد اگر دنبال فضایی صمیمی و سرگرم کننده و پر از ..

285,000 تومان

تابلو رئالیسم 8

.رنگ سبز نماذ آرامش است و رنگ زرد نماد تفکر است. رنگ سبز جز دسته رنگهای سرد است و رنگ زرد جز دسته رن..

285,000 تومان

تابلو

  • تابلوها بیانگر و انتقال دهننده ی موضوعاتی به محیط اطافمان (گروهی و یا شخصی) می باشد.رساندن مفهوم به دیگران را می توان از تصاویر امکان پزیر نمود انسان علاوه بر نعمت های فراوانی که به ان ارزانی گردیده که جز توانایی های کل موجودات می باشد حس بینایی ان می باشد اگر ما بتوانیم رابطه ای بین روح و جسم از منظر تصویر خلق کنیم تاثیر پزیری آن را بیشتر می نماییم به همین دلیل نقش بسزایی دارند

 

تاثیرات تابلوها

 

  • تاثیرات تابلوها را می توان حیرت انگیز دانست چون دایما در جلوی چشمانمان اند و با گذشت زمان ارزش افروده ایجاد می نماید و جذابیت خاصی به محیط اطرافمان می بخشند در بعضی از اوقات نوع یک تصویر و یا یک پرده به عنوان تابلو آنقدر می تواند چشمگیر باشد که تا سال ها خاطرات را برایمان  زنده نگه دارد.مهمترین تاثیرگزاری را می توان از نگاه روانشناسان شادی آفرینی دایمی در ذهن و خاطرات یکدیگر دانست لذا جاودانگی این تاثیرات برای قرن ها و نسل های بعدی هم ماندگار خواهد بود.

 

ارزش

 

  • عوامل مهم و تاثیرگزاری در نحوه ی قیمت گزاری تابلوها وجود دارد وباید در نظر گرفت نگاره فرش ها می توانند به نقشه،تکنیک،متریال،رنگ،نوع بافت،مکان بافت،نوع اثر،قدمت  و ... توجه داشت که می توان توسط کارشناسان ارزشگزاری نمود.

 

کاربرد در مناسبت ها

 

  • می توان از تابلوها و نگاره ها در مناسبت های مختلف به عنوان یک اثر ماندگار و تاثیر گزار نام برد و شادی های فراوانی در محیط اطراف و مخاطبانمان ایجاد نماییم.به عنوان مثال مناسبت هایی از قبیل یادبودها،جشن تولئ،کادویی،میهمانیها،هدایا،جوایز،قرعه کشی ها،پیشکش ها و...

 

انواع تابلوهای تاریخی

 

  • میتوان به تابلو فرش پازریک که یکی از معروف ترین و قدیمی ترین اثر دست بافت جهان نام برد.می توان کتیبه ی داریوش در تنگه چوگان (شهر بیشابور) و نقش رستم و نگاره هایی از هنر باستان که بر روی چرم حیوانات و صدها مورد باارزش دیگر که اکثرا در معروف ترین موزه های جهان نگهداری می شوند و نمونه ای دیگر اثر معروف میکل آنژ که به 51 ملیون دلار فروخته شد اشاره کرد.

 

تابلوها از دیدگاه کادوهات

 

  • از منظر کادوهات تاثیرگزارترین هدیه و کادویی که می توانیم دایما در ذهن مخاطبانمان خلق نماییم و حتی راضی به جداشدن از آنها نباشند تالو ها را نامید.می توانیم از انواع مختلف آنها برهمند شویم و به هر مناسبتی و با هر سلیقه ای در هر رده سنی و جایگاه اجتماعی انتخاب های خوبی در نظر گرفته ایم تا بهترین ها را برای شما بزرگواران گردآوری نماییم.هم در تهیه آنها و هر در تامین آنها بهترین مزیت ها برایتان مهیا گردیده لذا می توان در جهت تامین هزینه ی رفت و آمد عزیزان خارج از کشور در خلق سود دهی آنها بهرهمند شویم.مخصوصا جهت صادرات و کمک هزینه ی عزیزان مقیم خارج ، نمونه های گردآوری شده نگاره های دیوارکوب قلمزنی، نگاره های سفالی و منیاتور و فرش های قدیمی و نگاره های نقاشی.

کادوهات آرزوی خلق روزهای بیادماندنی را برای شما عزیزان خواهان است تا خاطرات خوی از خود به جای بگزاریم ، بیایید صحیح اندیشی را پیشه کنیم.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات