نمایش:
مرتب کردن براساس:

بلور

بلورها از مواد معدنی جامدی تشکیل شدند اجزای تشکیل دهنده ی آنها را می توان (یون و ملوکول نامید) و بیشتر به صورت کریستال مانند ظاهر می گردند.در بلورسازی ها از ترکیباتی مانند اکسید آلمینیوم سیلیس پتاسیوم اکسید کلسیوم اکسید سدیوم و ... استفاده می گردد.

تاریخ

تقریبا در زمان های قرون وسطی از سنگ های آتش فشانی برنده ای استفاده می گردید که حتی از انها در معاملات آن دوره به عنوان کالا به کالا داد و ستد می نمودند.

اولین آثار

اولین آثار به دست امده در مصر باستان می توان یافت .کهن ترین شیشه ای که تا کنون کشف شده خرمهره ای می باشد که تقریبا در حدود سه هزار سال پیش از میلا بوده است.باستان شناسان معتقدند که این خرمهره تصادفی ساخته شده.درواقع در کنار ذوب سنگ های فلزی و یا در کوره های سفالگری ممکن است به وجود آمده باشد.این خرمهره ها به احتمال زیاد از اولین شیشه های ساخته شده به باور باستان شناسان می باشد که در منطقه ای از سوریه ی امروزی بوده که ر آن زمان به رودان و یا مصر باستان معروف بوده.

تحول در بلور سازی

با گذشت زمان کم کم بلور سازی شکل گرفته و هنرمندان توانسته اند با هنرنمایی خود به ساخت شیشه های زنگی بپردازند و در زیباسازی کلیسا ها و دیگر مکان های دیگر استفاده می نمودند.تا به امروز به یکی از کاربردی تربن وسایل زندگی تبدیل گردیده است و تنوع در تولید آنها به شکلی به وجود آمئه که هر سلیقه ای را به خود جذب می نماید.

تنوع در بلورها

تنوع در اینگونه محصولات زیاد می باشد و کریستال های زیادی به وجود آمده از آباژورهای کریستالی بلوری و وسایل شخصی و وسایل مصرفی و در تزیینات مهمانی ها استفاده زیادی می گردد.حتی در دیزاین محیط های اطرافمان چنین چشمگیر می باشد که تقاضای متفاوتی در بازار به وجود آورده و جزیی از محیط اطرافمان گردیده.

تاثیرات

تاثیرات بلورها و کریستال ها و محصولات بلوری به قدری زیاد و مهیج می باشد که بدون انها دیگر نمی توان محیط اطرافمان را ساخت چه در ساخت منازل تاثیر چشم گیری دارد و چه در زندگی فردیمان.

رنگ آمیزی

رنگ آمیزی پزیری این دسته از محصولات زیاد می باشد و بهمین خاطر آنها توانسته اند تا این اندازه در زندگیمان تاثیر گزار باشند و حقیقتا چشمگیر و جذاب هم می باشند مخصوصا هنر دست بلور سازان هنرمند کشورمان که توانسته اند با خلق هنر تا کشورهایی چون اامریکا مانا و انگلستان صادر گردد.

تلفیق بلور

در سال های گذشته هنرمندان ایرانی توانسته اند از ترکیب بلور با دیگر محصولات هنرهای جدیدی را خلق نماید و به صادرات ان کمک کرده و از همه مهتر محصولات جدیدی را برای شما عزیزان تهیه نموده تا بیشترین استفاده را از این محصولات داشته باشد.می توان به محصولاتی از قبیل تلفیق بلور و فلز یا سنگ های قیمتی اشاره نمود که در سایت کادوهات به آن ها اشاره گردیده است.

کادوهات

کادوهات توانسته بهترین و جذابترین و بی نظیر ترین محصولات بلوری را تهیه نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین هدیه و کادو را تهیه نمایید و برای قرن ه در ذهن و خاطرات دیگران ماندگار شوید.با آرزوی روزهای خوش و شادی آفرین برای شما عزیزان.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات