نمایش:
مرتب کردن براساس:

آباژور مدرن گندمی پایه چهارگوش کد 9005

آباژور مدرن  گندمی پایه چهارگوش روشنایی ها می توانند هم زیباسازی محیط را دستخو..

318,000 تومان

آباژور مدرن ایتالیایی ایستاده رومیزی کد 9013

آباژور مدرن ایتالیایی ایستاده رومیزی آباژور مدرن ایتالیایی می تواند هم به عنوا..

385,000 تومان

آباژور مدرن رومیزی طرح شمعدان پایه موج کد9012

آباژور مدرن رومیزی طرح شمعدان پایه موج آباژور مدرن  طرح شمعدان رومیزی یکی ..

278,000 تومان

آباژور مدرن رومیزی پایه موج کد9011

آباژور مدرن رومیزی پایه موج  ارتفاع این آباژور به طور میانگین 44 سانتی متر..

298,000 تومان

آباژور مدرن رومیزی پیچ پایه ماکسیم کد 9014

آباژور مدرن رومیزی پیچ پایه ماکسیم این آباژور می تواند گزینه ی خوبی جهت دکوراسیون منز..

245,000 تومان

آباژور مدرن پانیذ طرح شمعدان کد 9002

آباژور مدرن پانیذ طرح شمعدان روشنایی ها می توانند هم زیباسازی محیط را دستخوش تغییرا..

262,000 تومان

آباژور مدرن پانیذ کد 9001

آباژور مدرن پانیذ آباژور رومیزی کد 9001 با کلاهک های مختلف بافته شده از نخ و کلاهک ..

252,000 تومان

آباژور مدرن پایه انگلیسی کروم طرح شمعدان کد 9008

آباژور مدرن پایه انگلیسی کروم طرح شمعدان این روشنایی رومیزی را می توانیم جهت مهمانی..

235,000 تومان

آباژور مدرن پایه سیمرغ ساده کد 9009

آباژور مدرن پایه سیمرغ ساده فروش انواع آباژورهای مدرن و کلاسیک با به روز ترین مدل ه..

298,000 تومان

آباژور مدرن پایه سیمرغ طرح شمعدان ساده کد 9010

آباژور مدرن پایه سیمرغ طرح شمعدان ساده روشنایی هایی از این قبیل تنوع زیادی داشته مث..

278,000 تومان

آباژور

آباژور

 

فروش انواع آباژورهای مدرن و کلاسیک با به روز ترین مدل های روز دنیا همراه با بهترین متریال استفاده شده تحویل درب منزل می گردد شما می توانید در سایت ما آنها را انتخاب و به هر مکانی که می خواهید رایگان ارسال نماییم.کلیه ی تولیدات کادوهات مستقیما از تولید به مصرف می باشد و هر یک از عزیزان در زمینه ی صادرات می توانند فعال باشد ما آماده ی همکاری می باشیم.

 

آشنایی با انواع آباژورها

روشنایی هایی از این قبیل تنوع زیادی داشته مثلا در اتاق خواب ها از نوع رومیزی متوسط استفاده می گردد ، در سالن های پذیرایی از نوع ایستاده و سالنی،و در اتاق های کودکان  از نوع فانتزی رو میزی کوچک یا عروسکی که جذابیت خاصی را در نورپردازی کودکان به وجود می آورد.

تاثیرات آباژور ها

این قبیل روشنایی ها می توانند نورپردازی ، دیزاین و حتی نگاه و نگرش ما را نسبت به محیط اطرافمان تغییر دهند و دنیایی متفاوت با محیط اطرلفمان را خلق نمایند تا آرامش و آسایشی عمیق تر نسبت به دیگران برای خود و خانواده خود به وجود بیاوریم

متریال استفاده شده در اباژور ها

ما توانسته ایم از بهترین مواد اولیه و مفید استفاده نماییم مثلا در تنه ی آباژورها از استیل 304 که نوعی استیل ضد زنگ و ضد فرسایش و مقاوم می باشد استفاده نموده ایم که حتی زایعات ان هم ارزش افزوده دارد و در پایه های آباژورها شمش برنج را ذوب نموده و به اشکال مختلف در آورده ایم که زیبایی خاصی به آنها داده است.نکته:که حتی ضایعات انها هم با ارزش می باشد

معایب آباژورها

بزرگترین و مهمترین عیب این نوع روشنایی ها می تواند اینگونه باشند که در هزینه های ما صرفه جویی می نمایند و هزینه ی کمتری بابت درمان بینایی از تابش نور مستقیم لامپ های مضر به ما تحمیل می کند و برق کمتری نیز استفاده می نماید.

محاسن آباژور ها

یکی از جالبترین محاسنات استفاده از این روشنایی ها جلوگیری از آسیب هایی است که در طی گزشت زمان از پردازش و پرتو های زیان آوری که توسط انواع نورپردازی های مضر به وجود می آید.نکته ای دیگر زمانی که ما در اقتصاد خانوادگی خودمان صرفه جویی بهینه ومنطقی داشته باشیم می توانیم به آینده محیط اطرافمان  کمک شایانی بکنیم و صرفه جویی در فرد و بهداشت فردی و خانوادگی می تواند باعث صادرات برق و در آمد زایی خدمات پزشکی هم در داخل و هم خارج از کشور داشته باشیم.

خواص آباژورهای برنجی

دردنیای علم و تکنولوژی امروزی ثابت گردیده که فلز برنج جز بهترین آنتی باکتریال های موجود می باشد. تا کنون توجه داشته ایم که در زمان های قدیم از قاشق های برنجی و لیوان و ظروف برنجی بیشتر استفاده می شده و نکته جالب اینکه فرزندان سالم و سلامتی در خانواده ها به چشم می خورده و بیماری های کمتری رایج بوده.

خرید

خرید این نوع روشنایی ها می تواند بستگی به نیاز،انتخاب،سلیقه و نوع کیفیت روشنایی های تولید شده باشند لذلا تهیه انها کاملا دقت نمایید که با چه کیفیتی و با چه متریالی تهیه گردیده و اینکه می تواند ما را به داشتن یک اباژور مناسب و با کیفیت هدایت نماید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.
نام
ایمیل
تلفن
توضیحات